Методика захисту контенту

Сучасна методика захисту контенту

В інтернеті дуже багато матеріалів про  способи запобігання копіюванню контенту,  та захист від плагіату в світлі останніх подій став більш ніж актуальним. Після запуску нового алгоритму Penguin в Google позиції багатьох сайтів у видачі поповзли вниз — основною причиною стала наявність на них неунікального текстового контенту. У цій статті ми розповімо, як правильно оберігати свої тексти від копіювання.

Для чого необхідно захищати контент

У мережі широко поширене копіювання контенту. Багато недобросовісних «фахівців» при створенні сайтів економлять на копірайтерах і беруть тексти з інших сайтів. Крадіжка контенту придбала досить широкі масштаби. Цілком природно, що пошукачів  не схвалюють і ведуть боротьбу з дубльованими текстами за допомогою спеціальних алгоритмів, про які було відомо раніше. Якщо в мережі розміщено 50 копій однієї статті на різних сайтах, то трафік з пошукових систем буде отримувати лише один ресурс — першоджерело. Здавалося б, що все чесно, але проблема в тому, що часто пошуковики некоректно його визначають. В цьому випадку сайт з текстом-оригіналом може понести незаслужене покарання.

«Чужі» тексти можуть заподіяти досить серйозної шкоди сайту — від пониження у видачі до повного виключення з індексу. Тобто навіть якщо у вас на сайті розміщено виключно авторський і унікальний контент, це ще не означає, що ви гарантовано захищені від санкцій пошуковика, спрямованих проти дубльованих текстів. Саме тому необхідно захищати контент від копіювання та давати пошуковику інформацію для правильного визначення першоджерела. Також своєчасно вжиті заходи дозволять зупинити розмноження ваших унікальних текстів.

Рецепт від Google: «авторські» атрибути

Проблема крадіжки контенту і присвоювання авторства відома дуже давно, але лише в минулому році фахівцями Google було зроблено серйозний крок, який зміг забезпечити захист текстів від копіювання на новому рівні. Механізм цього захисту заснований на розмітці сторінки, що вказує на профіль автора в Google +, тобто для авторських текстів створюється своєрідний підпис.

Для цього необхідно зробити посилання зі сторінки вашого сайту на профіль автора (наприклад, ваш) в Google +. Зробити це можна таким чином:

<a href=»ссилка на профіль в Google+?rel=author»> Google + </ a>

Після посилання необхідний знак «?» І атрибут rel = author, тільки так Googlt зможе зв’язати статтю з вашим профілем.

Є ще один спосіб вказівки авторства — прив’язка контента сторінок до e-mail. Для цього треба перейти на сторінку Google + для вказівки адреси своєї електронної пошти. Адреса пошти повинна розташовуватися на тому ж домені, що й сайт, на якому розміщується стаття. Наприклад, пошта pushkin@yoursite.ru і сайт www.yoursite.ru. Після введення свого e-mail і підтвердження, ваш профіль у Google + стає прив’язаним до вказаної адреси електронної пошти, яку тепер можна використовувати для підпису до своїх матеріалів, тобто e-mail стає своєрідною авторською міткою. Він відображається в розділі профілю «Мої публікації», також існує можливість налаштування приватності — можна заборонити показувати e-mail всім користувачам.

Рецепт від «Яндекса»: «Оригінальні тексти»

Якщо в Google використовуються спеціальні атрибути для створення міток автора, то в «Яндексі» працює інший механізм — необхідно повідомляти про кожен тексті до публікації. З одного боку цей спосіб вимагає великих зусиль від автора, з іншого — у пошукача ще до розміщення контенту будуть точні відомості про першоджерела. Тобто ще до всяких спроб копіпаста текст буде захищений.

В панелі «Яндекс.Вебмастер» є спеціальна форма для заявки про авторство. Спочатку треба вказати сайт, на який буде додано текст і при необхідності пройти верифікацію. Потім у відповідне поле завантажується майбутня стаття, і система перевіряє її.

Слід зазначити, що цей сервіс доступний тільки для сайтів, тИЦ яких більше 10. Також існують обмеження для самих текстів — їх обсяг повинен бути не менше 2000 символів і не більше 32 000.

Додатковий захист

Існує ще один старий і відомий метод, який дає хороший ефект, — це використання фрагментів тексту в анкорах вхідних посилань. Тобто необхідно закупити кілька посилань, текстом для яких будуть служити досить довгі цитати з захищенної статті. Цей захід дозволить допомогти пошуковикам визначити першоджерело та уникнути проблем з копіюванням вашого тексту.

Блог для заробітку

Як створити блог для заробітку


Сьогодні ми коротко розглянемо що саме вам потрібно враховувати при виборі ніші для вашого нового комерційного блогу і я дам вам декілька посилань на корисні Інтернет-сервіси, які допоможуть вам у цьому.

Отже, ось 7 найважливіших критеріїв, які

необхідно враховувати при виборі ніші (з посиланнями):

1. Аналіз затребуваності: http://wordstat.yandex.ru/

2. Аналіз напруженості: http://google.com/sktool/#

3. Відстежити тренди: http://google.com/trends

4. З’ясувати людські наміри:  http://google.com/insights/search/

5. Визначити трафік: https://adwords.google.com/select/T…stimatorSandbox

6. Аналіз конкурентів: http://liveinternet.ru/rating/ru/

7. Визначити цільову аудиторію.

 

Не буду вдаватися в довгі коментарі по кожному пункту. Думаю, можна у всьому розібратися самостійно   що до чого і навіщо.

У пості  дано огляд критеріїв — з посиланнями на корисні ресурси, які допоможуть вам у вашому виборі.

Але пункт 7 — «Визначити цільову аудиторію» був без всяких посилань. Чому?

Цільову аудіторіію можна і потрібно вибрати самостійно. Коли ви вже вибрали тематику майбутнього блога — в залежності від цього йде вибір цільової аудиторії. Наприклад: якщо блог про Пенсійні Інвестиційні Фонди), то навряд чи цільовою аудиторією будуть підлітки. Якщо блог про в’язання гачком і макіяжі — навряд чи цільовою аудиторією будуть чоловіки. Ну і так далі.

Потрібно чітко визначити, хто саме буде  цільовою аудиторією вашого блогу і скласти якийсь образ середнього відвідувача вашого ресурсу: стать, вік, освіта, професійні інтереси, хобі і т.д.

Навіщо це потрібно? По-перше, ви чітко будете знати кому саме направлені ваші пости.

2. По-друге, ви зможете вникнути в очікування, сподівання, потреби ваших відвідувачів. Це зробить ваші пости сильнішими і вони відповідатимуть запитам вашої цільової аудиторії.

3. По-третє, адже в залежності від вибору цільової аудиторії блога змінюється навіть стилістика блога. Адже пост для підлітків пишеться дещо в іншій манері, ніж пост для пенсіонерів.

4. По-четверте, знання своєї цільової аудиторії допоможе не витрачати на розкрутку блога зайві ресурси — сили, час і гроші. Немає сенсу рекламувати блог про риболовлю на форумі веб-майстрів, а блог про макіяж — на форумі про Інфобізнес.

5. Ну і по-п’яте, знаючи майбутню цільову аудиторію вашого нового блогу ви навіть можете зрозуміти, як саме і на чому ви можете заробити на вашому блозі. Немає сенсу рекламувати платний софт на блозі про халявні програми, а косметику — на блозі про полювання.

Є багато й інших нюансів, але думаю ви вже зрозуміли навіщо потрібні знання про цільову аудиторію вашого нового блогу. Знання цільової аудиторії допоможуть вашому ресурсу стати більш привабливим як для майбутніх читачів, так і для рекламодавців і зробить його більш успішним.

Як бачите, вибір цільової аудиторії корисний у багатьох відношеннях. А для комерційної успішності нового блогу — це навіть НЕОБХІДНО.

Внимание есть бесплатный сервис создания одностраничных сайтов. Адрес сервиса — http://quickpages.ru/


Програма для розмноження текстів


Article Clone Easy — абсолютно безкоштовна програма для автоматичного розмноження текстів, і створення з однієї унікальної статті пару сотень  менше хороших, але все ще унікальних статей.

Головна відмінна риса програми — здатність обробляти вкладені умови без обмеження в глибину, тобто до нескінченності.

У неї є чотири основні екрани, на яких відбувається процес розмноження статей:


Article Clone Easy 1.0.9: экран создания шаблона для последующего размножения текста.

Екран створення шаблону.

Загалом-то, все стандартно. Підтримуються наступні типи виразів:

{| | |} — Вибирається один із варіантів вираження і підставляється в статтю;

[| | |] — Те ж, що і попереднє,  за ​​одним винятком: у варіанті видаляється символи перекладу рядка (CR і LF) на початку і в кінці варіанту. Тому цей вираз зручно використовувати для перебору абзаців;

[% | | |%] — Випадковим чином перемішуються варіанти у даному вираженні. Символи перекладу рядка (CR і LF) на початку і кінця варіанту НЕ видаляються;

[# Роздільник | довжина списку | | | #] — складається випадковий список з варіантів вираження;

При цьому є цікава опція «підібрати синоніми» (на скрині слова з синонімами виділені зеленим кольором, редагований синонім — жовтим): в комплекті з програмою йдуть декілька баз словників (російських і англійських). Складно судити про їхню якість, але в усякому разі підібрати синоніми можна. Більш того, один раз підібравши і вичитавши синоніми, можна не вставляти їх в шаблон у вигляді регулярних виразів — програма буде підставляти їх сама. Звичайно, текст вийде м’яко кажучи нечитабельним … але принаймні унікальним.

Крім того, можна самостійно внести в словник синонім, і не захаращувати текст конструкціями типу {синонім | слово | подібне слово | термін}, а просто писати синонім. Список синонімів можна як експортувати в окремий словник, так і імпортувати з іншого проекту.

Ще одна цікава опція — слова «в лапках» можна позначити як «незмінні».

На екрані «Посилання» можна задати, які анкор будуть замінюватися посиланнями.

Article Clone Easy: экран расставления ссылок.

У верхній частині йдуть адреси посилань. У нижній — т.зв. «Якоря», тобто фрагменти розмноженого тексту, які згодом стануть анкорами для посилань.

Після проставляння посилань, залишиться тільки налаштувати параметри розмноження, і у нас буде готовий текст. Або, вірніше, багато-багато готових текстів: о).

Article Clone Easy: задаём параметры размножения статьи.

«Створення статей» — максимальна кількість створюваних статей. В опціях стоїть значення 65535 (теоретичний максимум), але на практиці такої кількості унікальних статей досягти навряд чи вийде.

«Максимальна кількість ітерацій» — скільки разів програма буде намагатися створити унікальний текст. Максимальне значення 500 000, при ньому працювати програма буде довго-довго.

«Посилань в статті» — зрозуміло інтуїтивно.

«Тип розмноження» — є три варіанти: послідовний, випадковий і паралельний.  Не зовсім зрозуміло, чим вони відрізняються один від одного; емпірично випадковий тип працює краще.

Опції порівняння це для усунення дублів статей. Можна задати розмір шингли.  Варіанти пропонуються від трьох до п’ятдесяти, і відсоток схожості статей.

Псевдолемматізація — при установці цієї галочки починають відкидатися закінчення у слів за заданим шаблоном (наприклад, відкидаються -іть,-ять,-а, і т.д.)

Можна також перевірити розмір отриманного файлу, кодувати відповідно до вимог html (переклад рядка робити тегами <br />, наприклад), додавати лічильник статті … і поставити ще кілька корисних, але не настільки часто застосовуваних параметрів.

Ну і нарешті, закінчивши розставляти галочки, можна натиснути кнопку «Розмножити», і після короткого очікування отримати деяку кількість статей.

Article Clone Easy: экран результатов. Время, процент совпадений, длина статьи.

У наведеному прикладі при генерації по шингли 7 і відсотку збігів 5 вийшло 14 унікальних статей. У статистиці для кожного результату виводиться відсоток збігів (максимальний, мінімальний і середній), довжина (максимальна, мінімальна і середня), а також кількість символів у статті.

Крім описаних чотирьох екранів в програмі є ще й п’ятий, на якому можна порівняти (із зазначенням довжини шингли) один або кілька текстів. Після порівняння програма виводить результат — відсоток збігів.

На жаль, автор програму закинув, та офіційного сайту у неї немає.

Скачати програму можна тута.

На момент написання статті остання актуальна версія 1.0.9.

З усіх випробуваних програм для розмноження текстів, программа Article Clone Easy представляється найбільш зручною, швидкою і приємною в роботі.