Вічні посилання


Вічні посилання — це такі посилання, які розміщуються на ресурсі на весь час його перебування в мережі і за це треба платити всього один раз.
Тобто вам потрібно підібрати гарні сайти підходящі за тематикою та купити посилання за разову оплату (система їх роботи проста).
Тепер розберемося чому ж так звані вічні посилання будуть кращі ніж звичайні.

При роботі з звичайними посиланнями виникають якісь проблеми. Звичайно, пошуковики без особливої складності визначають куплені посилання і якщо такі є, то вони можуть накласти штрафні санкції на них. Наприклад пошукова система Google може позбавити PR вашого сайту, а Яндекс відразу видаляє сторінки вашого ресурсу з цими посиланнями.

Більш природними є посилання, які  заздалегідь оточені контентом по потрібній теми, це і є вічні посилання (але це за умови, що ви не полінуйтеся знайти гарні сайти які продають вічні посилання). Так само почитайте Як отримати посилання з дофоллов блогів.

Завжди вічні посилання були більш ефективними, ніж звичайні. Тому що, чим довше розміщується посилання на сайті, тим більше вагу воно передає.

Як висновок можна скачати що краще для вашого сайту буде покупка вічних посилань щоб надалі у вас виникало менше проблем.

Тепер я вам підкажу де найкраще купити вічних посилань, так сказати міні огляд бірж торгуючих вічними посиланнями.

Вічні посилання в статтях можна придбати через http://blogun.ru/. Плюс blogun-а в тому, що цей сервіс є перевірений часом і його працездатність прирівнюється до годинника. Мінус blogun-а — це надмірна кількість поганих майданчиків, не чесних блогерів, веб майстрів і скриптів які працюють на автоматі.

Також вічні посилання в статтях можна придбати на http://gogetlinks.net/. Плюс gogetlinks-а в тому, що на ньому реально багато якісних майданчиків. Ну а мінусів поки немає.

Ще один сервіс на якому можна придбати вічні посилання у постах називається liex (http://liex.ru/ ). Плюс liex-а в тому, що в ньому є можливість налаштувати фільтри та здійснювати покупки вічних посилань тільки на тих майданчиках, які підходять вам. Мінус liex-а — це жахливий і часто гальмуючий інтерфейс (причиною цього може бути велика кількість клієнтів).

Ну і лідером можна відзначити такий сервіс як http://rotapost.ru у якого вибір майданчиків більше і ціни не багато нижче. Звичайно бірж по купівлі набагато більше, ви без зусиль знайдете трохи погуглив. Посилання також можна отримати різними способами, наприклад коментуванням дофоллов блогів, пробігтися по базі трастових сайтів. Все це безкоштовні методи. Вони працюють, але результат ви отримаєте трохи пізніше ніж куплені посилання.

Якщо вам потрібно швидко розкрутити свій ресурс, то звичайно покупка посилань це кращий варіант. А якщо ви не поспішаєте, то нарощувати посилальну масу краще поступово, це не буде підозрілим для пошукових систем. Пам’ятайте, що контрольний вибух негативно позначиться на просуванні вашого ресурсу. І на останок, що б у вас були хороші посилання даю вам Базу трастовых сайтов..… Удачі вам

Продвижение сайта через социальные сети

Просування сайту

Технология продвижения сайта

Рейтинг записей блогов

Сервис бесплатной регистрации в каталогах

Внешние ссылки на страницы сайта

Что такое хот-спот

Технологии wi-fi


В настоящее время трудно найти человека, который не знал бы, что такое Интернет и что с ним  делать. Большинство людей имеют  в своих собственных домах интернет от  различных поставщиков и ежемесячныо оплачивают  счета за  пользование. Тем не менее, не все знают, что мы можем на законных основаниях использовать его бесплатно!

Хот-спот или  «горячая точка» — это область на  местности где ноутбук  можно подключить к интернету.  В Европе многие кафе устанавливают  бесплатные хот-споты, что бы привлечь посетителей с карманными компьютерами, и оказывать  дополнительный сервис.

Горячие точки  становятся все более распространенными, и подключиться к любой из них можно без труда,  имея портативное  принимающее сигнал WiFi устройство. Если у вас есть такое устройство, тогда достаточно  узнать, где находятся горячие точки. Ну, как правило, их можно найти в центре города, на вокзалах, в кафе, в гостиницах и прочее.

Однако, вместо того чтобы искать их в темноте, хотя они стоят того, можно  найти горячие точки на нескольких веб-сайтах, таких как: Hotspot.pl, атлас-wifi.pl, lokalzwifi.pl или пунктах общественного собрания WiFi по всему миру свободных hotspot.com.

Если вы находитесь далеко от ближайшей точки доступа, вы можете получить необходимую информацию быстро и без проблем позвонив по  телефону, а  с помощью ноутбука, вы можете попытаться найти Wi-Fi в сети самостоятельно.

Иногда бывает, что люди берут с собой  маршрутизаторы, которые обеспечивают соединение и можно легко подключиться к сети. Началось все с того, что в одном доме  у железнодорожной станции, где не было никакой информации, один из жителей   специально обеспечил своей сетью Wi-Fi, что бы путешественники могли использовать ее в своих целях. Он сделал это, потому что многие люди  остаются в одиночестве ночью на автобусной станции, когда автобус  нарушает график, а рядом нет никакого кафе с  Wi-Fi сетью.

Карта Aero2,  выручит вас в любой ситуации, чтобы не стать жертвой в безвыходной ситуации при поиске информации.

Конечно, чтобы использовать его,  мы должны иметь телефон или модем, который сможет работать с этой картой. Это означает, что она должна быть совместима с UMTS (например, 3G) в диапазоне 900 МГц. Если вы найдете такие параметры в спецификации телефона, можете приобретать такую карту, она выглядит как обычная SIM-карта, и может быть адаптирована к размеру MicroSim.

Адрес и инструкцию можно  найти на aero2.pl . Вы также найдете информацию и описание карты, модема, а также другую необходимую информацию.

Стоимость карты  20 злотых,  за доставку еще 7zł. Это единственные расходы, чтобы получить карточку, но, если карта не нужна, сервис отправит ее обратно, и вернет деньги.

Кроме того, нет никаких ежемесячных платежей, даже если вы были в серфинге в Интернете 24 часа в сутки, 365 дней в году.  Другие  положительные плюсы:  Интернет работает как любой другой, и может легко использовать различные IM — нет ограничения на количество загружаемых данных — телефон с вставленной картой и подключенный к ноутбуку или ПК выступает в качестве модема — вы можете использовать сеть в любом месте, используя  телефон,  интернет будет бесплатным, по-видимому, к концу 2014 года .

Недостатки Интернет   карты в том, что:  приходится ждать больше месяца на ее получение, иногда  соединение обрывается каждый раз, когда рарядится телефон, скорость передачи данных является достаточной, но не превышает — 512kbit / с.


Безкоштовна програма Vit Registry Fix Free Edition 9.5.8

Безкоштовна програма Vit Registry Fix особливості


О кількох програмах для очищення системи я вже писав.

AVG Anti-Virus Free Edition — бесплатная версия популярной антивирусной программы,  созданная и разработанная в  Чехии.

Утилита AVZ,  предназначенную для выявления довольно скрытых от обыкновенной антивирусной программы вирусов.

Сьогодні хотілося б приділити увагу невеликій, але дуже зручній програмі Vit Registry Fix, яка дозволяє легко очистити реєстр. Навіщо потрібне очищення реєстру комп’ютера? Справа в тому, що при роботі кожна програма залишає в ньому свої записи. З часом накопичується велика кількість зайвої інформації, яка завантажує системні файли комп ’ ютера і погіршує його продуктивність. Для того щоб усунути це, очистивши реєстр, і призначена безкоштовна програма Vit Registry Fix.

Безкоштовна програма Vit Registry Fix особливості:

Модуль автоматичного сканування

Робота в ручному режимі

Управління автозавантаженням

Повне управління реєстром

При роботі інтегрований сканер автоматично перевіряє файли реєстру. Він виявляє помилки і застарілі записи і видаляє їх. Перевагою програми Vit Registry Fix є можливість в автоматичному режимі виявляти більше 50 найбільш поширених помилок.

Всі знайдені помилки розділяються по групах. Корисною функцією є пошук невикористовуваних ярликів. Для просунутих користувачів ця утиліта надає можливість ручної роботи з реєстром. Зокрема доступна можливість видалення ключів будь-якої програми. Це корисно при видаленні програм, які забороняють їх видалення програм деинсталляторам.

Перед видаленням непотрібних даних автоматично створюється Back-UP копія для можливості відновлення.

Безкоштовна програма Vit Registry Fix розробка українських програмістів, тому російська Vit Registry Fix встановлюється за замовчуванням. Програма коректно працює з будь-якою версією Windows. Проблем із запуском Vit Registry Fix для Windows 7 не виникає. Програма існує у версіях для 32 і 64 розрядних систем. Для користувачів, які не хочуть встановлювати додаткові програми, існує портативна версія з можливістю запуску з будь-якого носія.

В останній версії Vit Registry Fix Free Edition 9.5.8, скачати яку можуть відвідувачі блогу, розробниками внесені деякі зміни. Зокрема перероблена перевірка неіснуючих файлів і внесені зміни для поліпшення зручності роботи.

На даний момент безкоштовна програма Vit Registry Fix Free Edition 9.5.8 є одним з найбільш потужних і зручних інструментів для роботи з реєстром системи.

Скачати Vit Registry Fix 9.5.8 [2,29 Mb]


Бесплатная антивирусная программа avg

Антивирусная программа AVG


AVG Anti-Virus — это коммерческая версия антивирусной программы, произведенной в Чехии.

Оснащенный резидентный сканер, проверяющий каждый открываемый файл, работает с Outlook и Outlook Express’em модулем  сканирования электронной почты. Также обеспечивает защиту против программ-шпионов (spyware). По сравнению с бесплатной версией имеет дополнительные модули против руткитов, предлагает также безопасность при работе с сообщениями, поиском и загрузкой файлов.

AVG Anti-Virus имеет удобный и простой интерфейс, множество функций, в том числе периодическое сканирование всего диска, автоматическое обновление антивирусных баз — даже несколько раз в день, в то время, когда пользователи бесплатной версии получают обновления раз в сутки. Сам сканер, благодаря эвристическому анализу является достаточно эффективным в поиске и обезвреживании также еще неизвестных вирусов.

Пробная версия предлагает полную функциональность в течение 30 дней. После окончания 30-дневного пробного периода можно перейти на бесплатную версию AVG AntiVirus Free Edition.

AVG Anti-Virus Free Edition — бесплатная версия популярной антивирусной программы,  созданная и разработанная в  Чехии.

Ее главным преимуществом является эффективная защита компьютера от всех видов вредоносного программного обеспечения, в том числе еще неизвестного.

В состав бесплатной антивирусной программы AVG входит главный антивирусный сканер и резидентный сканер, задачей которого является мониторинг каждого открытия файла, сохранения и копирования  из различных источников, а так же модуль карантина для хранения зараженных данных. Есть  и e-mail scanner, котрый  сканирует  почтовых клиентов, таких как  Microsoft Outlook или Mozilla Thunerbird, и проверяет входящие сообщения на наличие  вирусов и спама.

Кроме того, программа AVG Anti-Virus Free Edition оборудована дополнительным сканером против  руткитов, которая позволяет удалить из системы опасные компоненты типа rootkit, не обнаруженных во время обычного сканирования.  Они скрываются в популярных приложениях, драйверах для оборудования и библиотек DLL, и дают возможность несанкционированно получить контроль над компьютером.

Программа предлагает также два очень полезных для пользователей  компоненты — Identity Protection для защиты системы от еще неизвестных и новых угроз и LinkScanner, который защищает пользователей от атак, при поиске информации и просмотра веб-страниц. Последняя объединяет в себе функции Search-Shield, используемые для проверки ссылок, создаваемых наиболее популярными поисковыми системами (Google, Yahoo и т.д.).

В последней версии антивирусной программы AVG появился модуль под названием PC Analyzer, задачей которого является проверка компьютера и поиска в нем ошибок, вызывающих падение его производительности — в том числе ошибочные записи в реестре Windows, ненужные файлы на жестком диске, неправильные ярлыки приложений и т.д. К сожалению выявленных проблем не устраняет, а лишь предлагает использовать платную версию программы.

Лично я антивирусную программу AVG не применял, держу ее на будущее.  Есть много разных программ, всех не проверишь, но  вот недавно проверил на практике одну очень интересную утилиту AVZ,  предназначенную для выявления довольно скрытых от обыкновенной антивирусной программы вирусов, будь она даже лицензионная.

Практически большинство антивирусных программ при сканировании компьютера не могут найти и определить многие вирусы, которые прячутся так глубоко, что их не так просто изъять. А если вовремя не принять меры, то можно погубить операционную систему.

Найти и почитать об этой утилите, а далее решить, нужна она вам или нет, можете на странице: AVZ!

Инструкция работы с программой AVZ представлена на видео:

Предлагаю изучить рубрику в помощь вебмастеру:

Анализ входящих ссылок

Проверка позиций сайта программа

Методика захисту контенту

Блог для заробітку

Програма для розмноження текстів

Как удалить шпионскую программу

Просування відразу декілька сайтів

Як розкрутити три сайти відразу?


У цій статті не буде відкритий вселенський секрет просування сайтів в пошукових системах. Буде дано тільки одна проста, але дуже ефективна порада. Ви про це, напевно, вже чули, але з упевненістю в 90% можна сказати, що не використовуєте дану методику у практиці просування своїх сайтів. І дарма!

Отже, ви займаєтеся просуванням сайту по певних запитах. Купуєте посилання через біржі, практикуєте ручний обмін, які-то безкоштовні способи нарощування посилальної маси — не має значення. Найголовніше — ви направляєте певні зусилля на просування одного ресурсу.

Так ось, можна істотно заощадити кошти, просуваючи в рамках однієї кампанії відразу декілька сайтів. Не обов’язково три, як сказано в заголовку. Автоматичне зростання позицій двох-трьох сайтів на додаток до просування одного основного — це теж дуже непогано. Схема проста — ви купуєте посилання з певним анкор на відповідну сторінку. Далі з неї ставите посилання на інший сайт (сайти), який хочете просунути додатково.

Щоб ефект був, слід використовувати сайти схожої тематики, а пов’язані посиланнями сторінки повинні просуватися по однотипним запитам. Зверніть увагу, у нас у зв’язці виходять три сторінки і два посилання: сторінка донор з платним посиланням, ваша сторінка, з якої теж йде посилання (вже безкоштовно) на вашу ж третю сторінку.

Якщо немає бажання возитися з сотнями внутрішніх сторінок, можна обмежитися просуванням головних.
Подібна схема дозволить вам підняти відразу кілька сайтів в пошуковій видачі. Так як дотримується умова релевантності сторінок анкорам посилань, то і ТІЦ можна підняти. Тільки не слід захоплюватися «навішуванням» додаткових сайтів — занадто багато вихідних посилань з однієї сторінки може звести нанівець весь ефект від такого просування. Все треба робити з розумом.

Анализ входящих ссылок


Про важливість вхідних посилань говорити сьогодні не будемо. Будемо говорити про аналіз цих посилань.
Посилання вважаються одним з найбільш важливих аспектів СЕО. Для аналізу беклінків є різні сервіси, причому як з вартості послуг, так і за їх якістю. Отже, кращі інструменти для аналізу посилань.

1. OpenSiteExplorer. Сервіс є розробкою фірми SeoMoz. Призначена ця розробка для докладного аналізу беклінків. З її допомогою ви можете знайти анкор, а також визначити головні показники посилання, також і сигнали соц. активності, зворотні посилання з зображень, траст сторінки, домен і багато інших показників. База у даного сервісу оновлюється щомісяця, однак деталізовані звіти доступні тільки деяким відвідувачам (доступ платний).

2. Сервіс Blekko. Це нова пошукова система з незначним індексом, однак, має функцію вивчення посилань. На роль головного инстурмента для аналізу посилань не годиться, але для одержання повної картини стане у пригоді кожному вебмайстру.

3. Сервіс від Google Webmaster Tools. З його допомогою ви можете побачити, з яких саме сайтів поставлені посилання. До того як вивчати інформацію з посиланням потрібно зареєструвати сайт. Ще великою перевагою Webmaster Tools є той факт, що даний сервіс, як правило, бачить набагато більше, наприклад, в беклінках ви можете знайти JavaScript і інші зворотні посилання, а також ті, які поставлені через редірект.

4. Ahrefs. Інструмент розрахований, насамперед, на SEO-експертів і власників великих проектів. За допомогою цього інструменту ви можете вивчити й оцінити посилальне свого веб-сайту, порівняти його з іншими проектами. Рейтинг, що показується Ahrefs, сильно залежить від кількості посилань, а також від трасту сторінок, що посилаються. Розширені звіти в майбутньому будуть надаватися на комерційній основі тільки зареєстрованим користувачам. А поки можна користуватися практично безкоштовно.

5. Majestic SEO. Досить популярний інструмент для повного аналізу беків, який заснований на своїй ПС з розподіленими роботами-индексаторами, має об’ємну індексний базу. Показує зворотні посилання, які дана система проіндексувала. До нещастя, безкоштовно вивчати ви можете тільки свої сайти (тому що право володіння сайтом потрібно буде довести в своєму кабінеті).
Застосування серйозних сервісів для детального аналізу і вивчення беклинков ви можете зробити безкоштовно, але для видобутку докладної інформації потрібно заплатити великі гроші. Так що виберіть для себе кілька хороших сервісів для аналізу посилань і користуйтесь ними, щоб просунути свій проект на перші позиції в Серпі.