Як зробити скриншот

Якщо у вас є свій сайт, значить, ви знаєте, як важливо наповнювати його корисними статтями, майстер-класами, цікавими новинами і різною інформацією, яка приверне до себе увагу відвідувачів.

А щоб контент дійсно приносив користь, часто не обійтися без покрокових пояснень, які потребують знімкі з екрану — скріншотів.

Скріншоти нескладно робити, використовуючи тільки функціонал програм, які входять в операційну систему Windows, але чудова програма FastStone Capture розширює можливості знімків і дозволяє їх красиво оформляти. Погодьтеся: естетичний вигляд картинок завжди приваблює.

Саму програму можна скачати на просторах Інтернету, для цього достатньо ввести її назву в пошуковик. Встановлюється вона просто, важить близько 2 Мб, тому дуже економна у плані витрачання ресурсів комп’ютера. Але головна її перевага — у простоті і багатофункціональності. Саме про це ми розповімо в нашій статті.

Після установки програми на робочому столі з’являється ось такий значок з веселими перехресними зеленим і червоним мазками:

Скриншот

Сама програма має такий вигляд:

Скриншот програма

Незважаючи на свою мініатюрність, FastStone Capture таїть в собі відмінний функціонал, який дозволяє робити різноманітні скріншоти:

Програма скриншотів

1. Захоплення активного вікна — проводиться знімок того вікна, яке відкрито.

2. Захоплення об’єкта — робиться скріншот зазначеної частини екрану.

3. Захоплення прямокутної області — копіюється тільки виділений прямокутником об’єкт.

4. Захоплення довільної області — ви самі визначаєте, який буде межа об’єкта. Наприклад, ось такий:

Скриншот

5. Захоплення всього екрану — захоплює повністю все, що в даний момент зображено на моніторі.

6. Захоплення вікна з прокруткою — дозволяє робити знімок досить великі малюнки або тексти повністю.

7. Запис з екрана або відеозахват — захоплює дії на моніторі.

А ось так виглядає панель інструментів вже діючої програми:


 

В активному вікні програми ви можете витворяти зі своїми малюнками що завгодно:

— Домальовувати різні елементи.
— Дописувати текст.
— Додавати заголовки.
— Додавати малюнку рамку або рвані краї.
— Змінювати розмір зображення.
— Перенаправляти графічний файл в офісні програми.

Зверніть увагу, скільки функцій тільки в панелі малювання:

Всі інструменти можна сміливо використовувати, віддаючись на волю своїй фантазії і смаку:

— змінювати колір;
— змінювати розмір;
— додавати фон;
— накладати тінь на об’єкти;
— виділяти слова прозорою кордоном (маркером) і т.д.

Свої малюнки можна оформити за допомогою панелі Край/Водяний знак:

В цій панелі вибирається вид краю графічного об’єкта. Це може бути звичайна рамка або рваний край. Тут же можна визначати положення рамки меж, а також накладати водяний знак (попередньо створений вами).

Всю конфіденційну інформацію можна приховати, використовуючи опцію Ефекти Розмиття. Для цього прямокутником виділяється область, яку бажано приховати, а потім застосовується зазначена опція.

В Ефектах можна перетворювати свій малюнок:

— Робити його чорно-білим.
— В режимі сепія.
— Відображати як негатив.

Виходить дійсно ефектно:

Скрин

Ось такі основні маніпуляції ви можете проробляти зі своїми скріншотами. До речі, всі ілюстрації до цієї статті зроблені також у цій чудовій програмі.

Сподіваємося, що тепер працювати зі скріншотами стане для вас одним задоволенням. Спробуйте: це настільки захоплює, що часом важко відірватися від захопливого процесу створення та обробки зображень.

Тепер, коли у вас під рукою такий багатий функціонал, ви з легкістю зможете писати цікаві статті, оформляти свої майстер-класи малюнками і просто змінювати до невпізнання графічні об’єкти, взяті з Інтернету. Адже унікальним повинен бути не тільки вміст, але й малюнки. Не забувайте про це.

Стаття на російській мові розиіщена на сайті Тренінг-центру «Твій старт». Ось посилання на цей надзвичайно корисний сайт Твій старт.

******

Joxi.ru — зручний сервіс, який дозволить вам обмінюватися скріншотами і файлами!

Скріншот (скріншотт скрін чи скріншот́ від англ. screenshoto — цет за визначенням Вікіпедіїи зображенняи отримане за допомогою комп’ютерар що показує в точності тет що користувач бачить на екрані монітора або іншого візуального пристрою виводу.

Ми стикаємося з цим поняттям практично щодня. Але як же зробити така щоб автоматизувати виготовлення скріншота і обговорити його в онлайн-режимі зі своїми друзями та знайомимим Відповідь проста — Joxi.rur Зовсім недавно виявив цей дивовижний сервіс на просторах інтернету і тепер поспішаю розповісти про неї Вам.

Спеціально для Вас я записав покроковий навчальний відеоурок, який розповість Вам у всіх подробицях про цей чудовий сервіс і програму для виготовлення скріншотів! Тепер ви раз і назавжди зрозумієте, що все геніальне — просто!СЕРВІС JOXI.RU!

Фильм «Огнем и мечом» — https://vk.com/stydyinpolanditscool