Лікуюча утиліта dr. web cureit

Безпека компютера. Лікуюча утиліта dr. web cureit

Сьогодні вашій увазі буде представлена безкоштовно лікуюча утиліта dr.web cureit. Упевнений, що багато хто вже знає про неї, але не всі встановлюють її, так би мовити лінуються! А адже це дарма! Справа в тому, що дана утиліта іноді виявляє віруси, які не бачать інші антивіруси, навіть платні!

Нещодавно у моєї знайомої був випадок, коли за допомогою цієї утиліти вона врятувала свою операційну систему від перевстановлення! І, до речі кажучи, в неї був в цей момент платний антивірус, який не зміг цього зробити! Безсумнівним плюсом програми є те, що її не потрібно встановлювати та оновлювати кожен раз!

Потрібно сказати, що антивірус dr web cureit взагалі використовується для разової перевірки персонального комп’ютера, в тому випадку, якщо ви підозрюєте, що у вас завівся вірус. Все, що Вам потрібно зробити, це завантажити утиліту з офіційного сайту, запустити її, встановивши потрібний режим перевірки (швидка перевірка, повна перевірка або вибіркова перевірка об’єктів) і чекати закінчення процесу перевірки свого комп’ютера.

Утиліта сама буде лікувати всі файли, які заражені! Потрібно сказати, що дана утиліта абсолютно не конфліктує з іншими антивірусами, які встановлені на вашому комп’ютері. Також антивірус постійно оновлюється. Особисто я рекомендую вам  видаляти утиліту відразу після завершення процесу перевірки, а в наступний раз завантажити свіжу версію!

СКАЧАТИ DR.WEB CUREIT С ОФІЦІЙНОГО САЙТА

*****

Антивирусная утилита avz

В цій статті ми розглянемо чудовий додатковий сканер вірусів, ім’я якому антивірусна утиліта avz!

Ця програма дуже корисна і вона цілком зможе забезпечити надійний захист вашого персонального комп’ютера або ноутбука. А, найголовніше, програма АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНА!

Бувають випадки, коли наш основний антивірус не помічає парочку троянів або інших вірусів і пропускає їх, ось спеціально для таких випадків і призначена дана утиліта! Вона допоможе Вам просканувати всі жорсткі диски, провести евристичний аналіз і видалити знайдені шкідливі об’єкти. Завантажити утиліту avz зможете по посиланню, що знаходиться нижче відеоуроку!СКАЧАТИ  УТИЛІТУ AVZ

*****

Нерідко бувають ситуації, коли заражену флешку вставляєм в комп’ютер, і заносим в систему віруси. Так ось, спеціально для цих випадків і створений сканер вірусів, які можна підхопити з флеш-накопичувачів і інших зовнішніх пристроїв.

Ви зараз скажете, що у вас вже є основний антивірус і мені не потрібно більше ніяких сканерів! Але ви помиляєтеся! Додатковий захист ще нікому не завадить, тим більше, що даний сканер абсолютно не навантажує операційну систему  персонального комп’ютера.

А бувають і такі випадки, коли основного антивірусу немає взагалі (нехай навіть тимчасово). Але захист-то потрібен постійно? Тому не полінуйтеся і встановіть даний сканер. З допомогою нього ви зможете з легкістю перевірити флешку на віруси і відразу видалити їх, якщо такі є.СКАЧАТИ СКАНЕР ВІРУСІВ

*****

Update: 28.09. 2013.

Где скачать, и как просканировать компьютер утилитой AVZ?

Я использовал для тестирования AVZ версии 4.39. На данный момент, это самая новая версия. Значит качаем ее с моего блога но этой ссылке. Новые версии и другую информацию смотрите на сайте автора http://z-oleg.com/.

Скачиваем архив и извлекаем с него папку »avz4″ (с изменением версий имя папки может быть другое). Для запуска  AVZ заходим в эту папку и запускаем «avz.exe».

Запуск avz

Откроется окно программы. Для начала давайте обновим антивирусную базу. Для этого нажмите на кнопку, которую я отметил на скриншоте. И кликните на кнопку «Пуск». Программа сообщит, что все обновлено, нажмите «Ок».

обновляем антивирусные базы AVZ

Теперь можно приступить к настройке и запуску сканирования компьютера на вирусы, шпионы и другие гадости.

На стартовой вкладке «Область поиска» настраиваем так:

  1. Отмечаем галочками диск которые мы хотим просканировать, я отметил все три локальных диска.
  2. Ниже отмечаем галочками «Проверять запущенные процессы»«Эвристическая проверка системы» и «Поиск потенциальных уязвимостей». Двигаемся в правую сторону.
  3. В разделе «Методика лечения», ставим галочку «Выполнять лечение». Везде ставим пункт удалить, только напротив «HackTool» выбираем «Лечить».
  4. Ниже отмечаем галочками все три пункта.

устанавливаем параметры сканирования в  AVZ

Переходим на вкладку «Типы файлов» и задаем настройки.

От настроек в этом разделе, зависит то, как долго программа будет проверять наш компьютер. Если вы хотите сделать быструю проверку, то оставьте все как есть. Но стоит помнить, чем дольше  AVZ будет сканировать компьютер, то тем больше шансов у нее найти угрозу.

Поэтому для быстро поиска оставляем все как ест, для среднего отмечаем пункт «Все файлы», а для очень долго сканирования отмечаем  «Все файлы» и снимаем галочку с «Не проверять архивы более».

Выбираем способ сканирования

Дальше идем на вкладку «Параметры поиска».

Желательно отметить галочками два пункта, «Блокировать работу RootKit User-Mode» и «Блокировать работу RootKit Kernel-Mode».

Параметры поиска

Все, настройка закончена. Нажимаем на кнопку «Старт», соглашаемся на предупреждение и начнется сканирование. Лучше компьютер не трогать и ничего не нажимать. Тем более что утилита сама заблокирует почти все действия. После завершения сканирования, закройте программу и перезагрузите компьютер.

Источник: очень интересный блог, все советую — Компьютерные советы