Как наложить надпись на фото

Как наложить надпись на фото


 

Срочно понадобилось наложить текст на картинку. Стал искать инструкцию в интернете. Нашел чудесный сервис, в котором можно наложить надписи на фото или картинку онлайн. И на конец то появилась возможность наложения текста без создания эффектов просто на Ваши фото или картинки.

Вот адрес сервиса, работать в нем очень просто и удобно — Наложить текст онлайн

Ссылка на фотоэффекты — Фото в рамку, фото в календарь и т.д.

*****

Нашел еще один очень нужный и удобный сервис, который в какой-то мере сможет заменить фотошоп. Сервис обработки картинок и фото, убирая задний план, т.е. можно сделать прозрачный фон. На сервис можно зайти по ссылке —  http://clippingmagic.com и работать в онлайн режиме, не устанавливая никаких программ к себе на компьютер.  Легко и просто можно  сделать фон картинки прозрачным бесплатно за пару минут.

Видеоурок «Как сделать фон картинки прозрачным» from Dmitry Belenets on Vimeo.

 

Раскрутка видео

Уникальный сервис PumpYT  бесплатно раскрутить видео на youtube

Прокачай свое видео

Унікальний сервіс PumpYT безкоштовно розкрутити відео на youtube!

Приголомшлива можливість розкрутити відео на ютубі(youtube). Працювати з програмою дуже просто. Крім того сервіс пропонує короткий посібник, що дозволяє безкоштовно починаючим користувачам розкрутити свій ролик в YouTube.

Сервіс PumpYT зовсім нещодавно почав свою роботу і кожен, бажаючий створити собі бренд, просунути свій ресурс або бізнес, може абсолютно безкоштовно розкрутити і висунути в ТОП будь відеоролик на ЮТУБІ (YOUTUBE). В першу чергу, можна зареєструвати безкоштовний акаунт і активуйте його, пройшовши за посиланням.

Зовсім недавно я дізнався про приголомшливою можливості розкрутити своє відео і висунути його в ТОП! Крім того на цьому сервісі, абсолютно безкоштовно можна отримати коментар на своє відео, а також лайк на кнопку подобається. Унікальний безкоштовний сервіс PumpYT безкоштовно розкрутити ваше відео і виведе його в ТОП на youtube!

Працювати в програмі просто приголомшливо, така можливість по розкрутці відео на ютубі трапляється дуже рідко. В добавок, сервіс дає короткий посібник, що дозволяє всім новачкам безкоштовно почати роботу і розкрутити свій ролик в YouTube.

Сервіс PumpYT — це соціальна платформа, яка дозволяє всім бажаючим, збільшити перегляди відеороликів на YouTube. Посилання на відео відправляється на сервіс PumpYT і тисячі користувачів переглядають ваше відео на YouTubе.

Унікальний сервіс PumpYT тільки-тільки почав працювати і можливостей у нього для тих, хто хоче просунути свjє відео в ТОП або розкрутити свій бізнес за допомогою відео необмежено.

Заходьте на сервіс за посиланням — «Сервіс PumpYT», реєструйтеся, а реєстрація на сервісі дуже простенька і діючи за інструкцією, отримуйте відвідувачів на своє відео, що не тільки розкрутить ваше відео на youtube, але і створить вам унікальний бренд в інтернеті.

Про що необхідно знати і пам’ятати, використовуючи цей сервіс на повну потужність!

Для використання сервісу PumpYT, користувачам необхідно завантажити браузер Google Chrome від компанії Google. Пропоную подивитися відео людини, який вивчив цей сервіс та впевнено користується послугами цього сервісу. Думаю, що цей відеоролик допоможе в найкоротші терміни освоїти роботу на сервісі розкрутки відео на youtube PumpYT.

Пропоную відео фахівця, який вивчив цей сервіс і вдало користується